Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.10.2019

На Хмельниччині прокуратура вимагає повернути до державної власності землі вартістю півмільйона гривень

                  

 На розгляді у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді Хмельницької області перебувають позови прокуратури з вимогами визнати недійсними накази Головного управління Держгеокадастру в області про надання у власність 11 земельних ділянок вартістю півмільйона гривень та витребування землі на користь закладу освіти.

Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства вказаних земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Зіньковецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

Вказані землі тривалий час на праві постійного користування належали професійно-технічному навчальному закладу. Однак у 2003 році на підставі розпорядження Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, ділянки було передано до складу земель запасу Зіньковецької сільської ради Кам’янець-Подільського району.

За активної участі прокуратури, яка здійснила вступ у розгляд судом справи за позовом державного навчального закладу, вказане розпорядження визнано незаконним та скасовано.

Разом з тим, за цей час Головним управлінням Держгеокадастру в області було прийнято рішення про передачу частини цієї землі у приватну власність.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, прокуратурою до суду подано позовні заяви.


Прес-служба прокуратури Хмельницької області

 

кількість переглядів: 373