Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.10.2019

Прокуратура затвердила підозру стосовно в.о. керівника ГУ Держгеокадастру в Харківській області за фактом незаконної передачі землі на понад 1,3 млн грн

                                           

Харківська місцева прокуратура № 2 затвердила підозру в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Харківській області щодо зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення зазначеної особи від посади.

За даними слідства зазначена особа у травні 2016 року видала накази про безоплатну передачу у власність фізичним особам – членам фермерського господарства земельних ділянок на території Печенізького району Харківської області з перевищенням розмірів земельних часток (паїв) членів сільськогосподарського підприємства, тобто з порушенням вимог чинного законодавства. Таким чином, з власності держави незаконно вибула сільськогосподарська земля особливо цінної групи ґрунтів загальною площею майже 9 га, ринкова вартість якої складає близько 1,3 млн грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 307