Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.10.2019

На Житомирщині під час обшуків на лісопильнях виявлено близько 40 м куб колод дубу та сосни невідомого походження (ФОТО)

                          

У вівторок, 8 жовтня 2019 року, в рамках досудового розслідування кримінальних проваджень, в ході яких перевіряються факти придбання, отримання, зберігання та збуту лісоматеріалів, одержаних злочинним шляхом (ст. 198 КК України) правоохоронними органами проведено низку санкціонованих обшуків, в результаті яких на лісопильнях та підрозділах державних лісогосподарських підприємств виявлено та вилучено майже 40 м куб необроблених лісоматеріалів невідомого походження та виробів з деревини, документи фінансово-господарської діяльності, чорнову документацію, а також записи, які можуть підтверджувати незаконну діяльність фізичних осіб-підприємців. Наразі вирішується питання про накладення арешту на вилучені деревину та документи.

За даними слідства, яке здійснюється Олевським відділенням поліції Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області під процесуальним керівництвом Коростенської місцевої прокуратури, на території Олевського району два приватні підприємці здійснюють незаконне придбання, перевезення та переробку лісопродукції породи сосна та дуб, прикриваючись підробленими документами від двох державних лісогосподарських підприємств району.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Житомирської області

кількість переглядів: 424