Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.09.2019

Співробітника харківського університету викрито під час отримання неправомірної вигоди від іноземної студентки (ФОТО)

                                       

Харківська місцева прокуратура № 2 спільно зі співробітниками УСБУ в області та слідчими поліції затримали в порядку ст. 208 КПК України директора центру по роботі з іноземними учнями одного з вищих навчальних закладів Харкова та його спільника за фактом отримання 1 тис дол США неправомірної вигоди від студентки з Марокко за закриття академічної заборгованості та не вжиття заходів щодо її відрахування та подальшої депортації з країни.

В рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 на території університету проведені обшуки, під час яких виявлені та вилучені кошти, отримані зазначеними особами під час вчинення кримінального правопорушення, а також окремі документи. Наразі вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1048