Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.09.2019

Прокуратура на Львівщині повернула з незаконного використання 5 га земель вартістю понад 91 млн грн

         

У жовтні 2018 року прокуратурою Львівської області виявлено факт систематичної несплати підприємством орендної плати за користування земельною ділянкою площею 5 га на підставі договору оренди, укладеного між товариством та Східницькою селищною радою на 25 років.

Так, всупереч положенням земельного та цивільного законодавства, Закону України «Про оренду землі», суб’єкт господарювання використовував вказану ділянку, однак впродовж останніх 3 років допустив заборгованість.

З метою усунення допущених порушень органи прокуратури області пред’явили позов, який рішенням Господарського суду Львівської області від 06.02.2019, залишеним в силі постановою Західного апеляційного господарського суду від 13.06.2019, повністю задоволено.

Договір оренди земельної ділянки розірвано, а вказані території повернуто територіальній громаді.

Відтак, завдяки заходам, вжитим органами прокуратури на стадії реального виконання судового рішення, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 18.09.2019 внесено відомості про розірвання договору земельної ділянки (землі для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування) вартістю понад 91 млн грн.


Прес-служба прокуратури Львівської області
кількість переглядів: 917