Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.09.2019

Військовою прокуратурою Донецького гарнізону викрито злочинну групу, яка займалась виготовленням та розповсюдження сильнодіючих наркотичних речовин

      

За процесуального керівництва прокурорів військової прокуратури Донецького гарнізону слідчими ТУ ДБР, розташованого у місті Краматорську, спільно зі співробітниками ГВБКОЗ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях та МОРВ ОРУ Донецько-Луганського регіонального управління ДПС України в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України, викрито злочинну діяльність групи осіб, яка займалась виготовленням та збутом сильнодіючих наркотичних речовин на території проведення операції об’єднаних сил.

Установлено, що вказані особи упродовж липня – вересня 2019 року, використовуючи саморобну лабораторію, виготовляли та через працівника однієї з державних установ збували сильнодіючі наркотичні речовини – метамфетамін, канабіс, а також пігулки «Акатар».

10.09.2019 під час чергового збуту партії наркотичних речовин вказаного державного службовця затримано в порядку ст. 208 КПК України, а предмет злочину та незаконно отримані грошові кошти вилучені у повному обсязі.

Під час обшуку за місцем проживання затриманого виявлено та вилучено пристрої для виготовлення наркотичних засобів, наркотичні, психотропні речовини, грошові кошти, одержані внаслідок злочинної діяльності.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру, застосування до нього запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від займаної посади.

Встановлюються інші особи причетні до виготовлення та розповсюдження указаних наркотичних засобів на території проведення операції об’єднаних сил.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 349