Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.09.2019

Органами прокуратури Чернівецької області з початку року повернуто та попереджено незаконну передачу 1529 га землі з державної в комунальну власність

                                     

Реагуючи засобами представницького характеру на порушення законодавства у сфері земельних відносин, органами прокуратури Чернівецької області упродовж поточного року пред’явлено позовних заяв на суму майже 47 млн грн. Реально виконано судових рішень на 32 млн грн.

Зокрема, 31.05.2019 господарським судом Чернівецької області задоволено позов Сторожинецької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Чернівецької обласної державної адміністрації та Сторожинецької районної державної адміністрації до ФОП про розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 2,99 га вартістю 8 млн грн.

Аналогічно за рішенням господарського суду від 14.05.2019 задоволено позов прокурора про повернення державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області земельної ділянки площею 17,5 га вартістю 4,5 млн грн, яку неефективно використовувало мале сільськогосподарське приватне підприємство.

Всього з початку року повернуто та попереджено незаконну передачу земель з державної в комунальну власність загальною площею 1529 га.

Також, за втручання прокуратури, недобросовісні користувачі добровільно повернули державі земелі сільськогосподарського призначення загальною площею понад 2 тис га.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 266