Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.09.2019

Прокурором Київської області повідомлено про підозру адвокату, який створив та очолив організовану групу для рейдерського захоплення майна підприємства на суму понад 600 млн грн

          

Під час досудового розслідування встановлено, що вказаний адвокат, нехтуючи дотриманням принципів законності і верховенства права, створив та очолив організовану злочинну групу, до складу якої увійшло ще 4 особи.

Учасники злочинної групи на чолі з діючим адвокатом здійснили рейдерське захоплення одного з приватних акціонерних товариств та заснованого ним товариства з обмеженою відповідальністю, таким чином заволодівши їх майном на суму понад 600 млн грн.

Прокурором Київської області вказаному адвокату повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 206-2 КК України. Раніше іншим учасникам організованої групи прокуратурою також було повідомлено про підозру у вчиненні вказаних злочинів.

Довідково: Зловмисникам загрожує покарання від 5 до 10 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 350