Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.08.2019

Прокуратура в апеляції відстояла максимальне покарання для обох водіїв, що скоїли смертельну ДТП з 6 загиблими на вул. Сумській у м. Харкові

                            

Харківський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури Харківської області та залишив незмінним покарання для водіїв-учасників смертельної ДТП з 6 загиблими на вул. Сумській у м. Харкові.

Водіїв автомобілів Lexus та Volkswagen Touareg визнано винними у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель людей (ч. 3 ст. 286 КК України).

Обом винуватцям аварії Київський районний суд м. Харкова призначив максимальне покарання, передбачене чинним законодавством, - 10 років позбавлення волі із позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки для кожного. Саме на такому покаранні наполягала прокуратура.

Однак засуджені з вироком суду першої інстанції не погодилися, тому подали апеляційні скарги. Проте прокуратура і в апеляційній інстанції довела вину водіїв, що вчинили смертельну ДТП.

Як результат – колегія судів прийшла до висновку, що доводи апеляційної скарги не знайшли свого підтвердження. Покарання залишилося незмінним.

Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася 18 жовтня 2017 року близько 20:40 на перехресті вул. Сумської та вул. Мечникова. Прокуратура довела у суді, що обидва водія порушили Правила дорожнього руху, що призвело до загибелі 6 людей та травмування різного ступеню ще 6 осіб. Водій автомобілю Volkswagen Touareg, який виїхав на перехрестя з порушенням Правил дорожнього руху, зіткнувся з автомобілем Lexus, що рухався на заборонений сигнал світлофору та з перевищенням дозволеної у населених пунктах швидкості. Внаслідок зіткнення Lexus виїхав на тротуар, де збив пішоходів.

Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 260