Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.08.2019

Під процесуальним керівництвом прокуратури АР Крим викрито злочинну діяльність на території декількох областей (ФОТО)

                       

Прокуратурою Автономної Республіки Крим спільно з Управлінням нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру у місцях несвободи Генеральної прокуратури України, Національною поліцією в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, ГУ БКОЗ СБ України та ВБКОЗ СБ в Херсонській області проведено ряд обшуків на території Херсонської, Запорізької та Одеської областей.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за рахунок злочинної діяльності, а саме здійснення різнопланових злочинів, було розроблено  багатоканальний механізм збору коштів, з метою наповнення так званого «общаку». Координували вказану діяльність та виступали утримувачами «общаку» так звані «злодії в законі».
 
В ході проведення обшуків, із залученням спецпідрозділів СБУ та НП України, за місцями проживання та перебування учасників злочинної діяльності проведено близько 30 обшуків, за результатами яких 4 особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 189, ч. 2 ст. 307 КК України.

На даний час вирішується питання щодо застосування запобіжних заходів. Тривають першочергові слідчі дії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури АР Крим

кількість переглядів: 532