Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2019

За позовами прокуратури Хмельниччини скасуванню підлягають рішення про неправомірну передачу в приватну власність земель вартістю понад 1 млн грн

       

Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури продовжують активну роботу щодо забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Так, за результатами розгляду позовних заяв прокуратури Хмельницької області судом визнано недійсними накази Головного управління Держгеокадастру в області, якими у приватну власність неправомірно передано 6 га землі.

Її орієнтовна ринкова вартість складає понад 1 млн грн.

Встановлено, що на підставі наказів Головного управління Держгеокадастру в області трьом громадянам для ведення особистого селянського господарства передано земельні ділянки сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів Копистинської сільської ради Хмельницького району.

Вказані рішення є неправомірними, оскільки ділянки частково перебувають в межах земель м. Хмельницького, право розпорядження якими належить виключно Хмельницькій міській раді.

Таким чином, земля поза волею територіальної громади неправомірно вибула з її власності.

За рішеннями Хмельницького міськрайонного суду право власності на вказані землі підлягає скасуванню.


Прес-служба прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 737