Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.06.2019

Задокументовано факт надання хабара начальнику відділу УЗЕ в Чернігівській області за невжиття заходів реагування щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів

         

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області слідчим управлінням Головного управління Національної поліції спільно з відділом внутрішньої безпеки в Чернігівській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито особу, яка надала неправомірну вигоду начальнику відділу Управління захисту економіки в Чернігівській області.

Правоохоронці задокументували, що представник одного з приватних підприємств області пропонував службовій особі щомісячну незаконну винагороду за невжиття заходів реагування щодо діяльності газової автозаправної станції, яка працювала без дозвільних документів.

При передачі частини неправомірної вигоди в сумі 4 тис грн зловмисника затримано «на гарячому».

Предмет «винагороди» вилучено у ході обшуку в службовому кабінеті посадовця.

Наразі за вказаним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Тривають першочергові слідчі дії.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області
кількість переглядів: 427