Сайти

регіональних

прокуратур

 
20.06.2019

На Дніпропетровщині за втручання прокуратури товариство повернуло державі земельну ділянку вартістю майже 5 млн грн

         

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позовну заяву Криворізької місцевої прокуратури №2 в інтересах держави в особі Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Криворізької районної державної адміністрації до товариства з обмеженою відповідальністю про повернення земельної ділянки вартістю майже 5 млн грн.

Встановлено, що у 2012 році між Криворізькою районною державною адміністрацією та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею 22 га із земель промисловості (кар’єр) на території Лозуватської сільської ради для розміщення та експлуатації будівель та споруд, пов’язаних з користуванням надрами. У 2016 році наданий підприємству спеціальний дозвіл на користування надрами анульовано, що унеможливлює подальше розпорядження земельною ділянкою, проте орендар не повернув майно державі.

Безконтрольне використання земельної ділянки, її забруднення, псування, а також ненадходження до місцевого бюджету плати за землю завдає значної шкоди інтересам територіальної громади, а тому стало підставою для звернення прокуратури до суду.

Наразі за втручання прокуратури товариством припинено порушення природоохоронного законодавства, а земельну ділянку повернуто державі.


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 353