Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.06.2019

На Вінниччині лікар-хірург отримав реальний строк покарання у виді 5 років позбавлення волі за вимагання неправомірної вигоди від учасника АТО

                       

Вінницький міський суд прийняв рішення визнати винним лікаря–хірурга Державної установи "Територіальне медичне об’єднання МВС України по Вінницькій області" за вимагання неправомірної вигоди та призначив покарання у виді до 5 років позбавлення волі.

Встановлено, що у червні 2016 року, медик, скориставшись необізнаністю потерпілого, який отримав поранення в зоні АТО та потребував продовження 3 групи інвалідності, діючи з метою збагачення, нехтуючи основними постулатами "клятви Гіпократа", підбурював учасника АТО до надання неправомірної вигоди у загальній сумі 23 тис 500 грн голові та членам комісії Вінницької обласної МСЕК, яка і повинна продовжити 3 групу інвалідності на підставі виданого ним направлення.

Зрозумівши очевидну незаконність пропозицій лікаря–хірурга, потерпіла особа звернулась до прокуратури Вінницької області із заявою. Через декілька діб злочинні дії хірурга належним чином задокументовані працівниками прокуратури та СБУ у Вінницькій області та кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 та ч. 1 ст. 190 КК України.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
кількість переглядів: 524