Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.06.2019

Військова прокуратура затримала на хабарі посадовців управління з питань виконання покарань Мін’юсту

      

Військовою прокуратурою спільно зі слідчими Територіального управління ДБР, розташованого в м.Києві та Управління захисту економіки Нацполіції в Київській області під час отримання хабара викрито начальника виробничого управління Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та його заступників.

Досудовим розслідуванням установлено, що приватний підприємець у лютому 2019 року звернувся до вищевказаного управління щодо реалізації продовольчих товарів у виправних закладах в Київській області.

Начальник управління виробничої діяльності підприємств Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Мін’юсту та його заступники запропонували бізнесмену схему: він платить чиновникам 60% від прибутку, а ті не створюють йому перешкод у діяльності.

11 червня 2019 року під час отримання чергової частини хабара у сумі 18 тис грн чиновників було затримано.

Наразі проводяться слідчі та процесуальні дії. Готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання фігурантам запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаних посад.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 528