Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.06.2019

Викритих на збуті рекордної партії метадону зловмисників взято під варту

           

За клопотанням прокуратури Донецької області судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою двом чоловікам, які підозрюються у незаконному збуті наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах - на суму понад 1 млн грн.

Нагадаємо, 7 червня 2019 року відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду прокуратури Донецької області, спільно з Головним управлінням Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях та слідчими Головного управління Національної поліції в Донецькій області викрито двох чоловіків, які прибули до м. Маріуполя з метою незаконного збуту метадону та метамфетаміну.

Під час затримання зловмисників вилучено рекордну для м. Маріуполя кількість наркотичних засобів, а саме 300 гр метадону та понад 500 гр метамфетеміну на загальну суму понад 1 млн грн за цінами «чорного ринку».

Обом чоловікам повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2,3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України.

Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури Донецької області
кількість переглядів: 495