Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.06.2019

Прокуратура з’ясовує обставини смерті малолітньої дитини у стаціонарі міської лікарні на Донеччині

        

За процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури № 2 проводиться досудове розслідування за фактом неналежного виконання професійних обов’язків працівниками комунального закладу Маріупольської міської ради «Маріупольська міська лікарня №1», що призвело до тяжких наслідків, а саме до смерті малолітньої дитини.

Установлено, що 8 червня 2019 року до поліцейського відділку звернувся батько хлопчика 2017 року народження, який розповів, що його син 29 травня 2019 року, перебуваючи за місцем мешкання, отримав опіки 30% тіла, сівши в каструлю з окропом, яку заздалегідь приготувала його мати для купання дітей. З опіками 1-2 ступеню дитину терміново доставлено до стаціонару опікового відділення міської лікарні.

7 червня 2019 року під час прийняття капельниці з призначеними лікарськими засобами у малюка почались судоми та згодом він помер у реанімаційному відділенні.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України.

На теперішній час проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення усіх обставин вказаної події.

Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури Донецької області
кількість переглядів: 463