Сайти

регіональних

прокуратур

 
06.06.2019

Посадовець Миколаївської регіональної філії центру державного земельного кадастру вимагав хабар за дозвіл на надання учасникам бойових дій земельних ділянок

          

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України спільно зі слідчими СУ ГУНП в Миколаївській області та за оперативного супроводження ГУ БКОЗ УСБУ в Миколаївській області задокументувала факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником відділу технічного адміністрування, телекомунікаційного та програмного забезпечення Миколаївської регіональної філії центру державного земельного кадастру.

Встановлено, що за розроблення проєктної документації щодо надання у власність 5 учасникам бойових дій земельних ділянок площею 2 га, присвоєння їм кадастрових номерів та сприяння у погодженні в Головному управлінні Держгеокадастру в Миколаївській області посадовець вимагав неправомірну вигоду в розмірі 22 тис 500 гривень.

Наприкінці травня 2019 року зловмисник вже одержав першу частину обумовленої суми хабара в розмірі 7 тис гривень.

Після передачі 06.06.2019 року чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15 тис 500 гривень посадовця затримали правоохоронці.

Наразі тривають невідкладні слідчі й процесуальні дії.

Військова прокуратура Миколаївського гарнізону готує затриманому повідомлення про підозру у вчиненні корупційного кримінального правопорушення та звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 711