Сайти

регіональних

прокуратур

 
03.06.2019

На Житомирщині сільському голові загрожує позбавлення волі від 8 до 12 років - його обвинувачують в одержанні 35 тис дол США неправомірної вигоди

                        

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди у великому розмірі – 35 тис дол США - головою сільської ради, що в Чуднівському районі.

Прокуратурою області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.4 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, посадовця затримано під час одержання ним другої частини неправомірної вигоди – 30 тис доларів США. Усього ж сільський голова вимагав та одержав від представника фермерського господарства за вирішення питання про передачу йому в оренду 155,8 га невитребуваних земельних часток (паїв) 35 тис доларів США.

Викрито зловмисника у березні цього року завдяки професійним злагодженим діям прокуратури області спільно із співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчих Слідчого Управління Головного управління Національної поліції в області.

Досудове розслідування проводило слідче управління Головне управління Національної поліції в області.

Справу розглядатиме Чуднівський районний суд.

Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура Житомирської області.

Санкція зазначеної статті передбачає покарання, зокрема, позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 340