Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.05.2019

На Вінниччині затримано злочинну групу, яка вимагала від фермера переоформлення на них права власності на агрофірму

                

У четвер, 23 травня 2019 року, під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області, у ході розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 КК України (вимагання) слідчими-детективами слідчого управління та оперативними працівниками управління стратегічних розслідувань Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, затримано трьох вінничан, віком 27, 29 та 36 років, під час отримання від потерпілого документів на право користування агрофірмою.

Як встановлено слідством, зловмисники, упродовж останніх трьох місяців, із застосуванням погроз про знищення майна, спричинення тілесних ушкоджень та здійснення фізичної розправи, вимагали у фермера з Калинівського району Вінницької області передачі їм коштів у особливо великих розмірах або переєстрування документів на право користування земельною ділянкою агрофірми.

Процесуальним керівником прокуратури Вінницької області, усім затриманим, готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Кримінальним кодексом України за вказане кримінальне правопорушення передбачено відповідальність у виді позбавлення волі від 3 до 7 років.

Прес-служба прокуратури Вінницької області
кількість переглядів: 324