Сайти

регіональних

прокуратур

 
23.05.2019

На Буковині прокуратура через суд зобов’язала недобросовісного орендаря звільнити з користування 17,5 га землі вартістю понад 4,5 млн грн

                                            

Кельменецька місцева прокуратура звернулась до господарського суду Чернівецької області з позовом про стягнення з малого приватного підприємства заборгованості по орендній платі за землю та повернення земельної ділянки площею 17,5 га вартістю понад 4,5 млн грн в користування Головному управлінню Держгеокадастру в Чернівецькій області.

Встановлено, що 05.08.2009 між Хотинською райдержадміністрацією та підприємством укладено договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка знаходиться в адміністративних межах Рухотинської сільської ради Хотинського району.

Однак орендар не дотримувався положень даного договору та з січня 2014 по грудень 2018 року не здійснював оплату за користування землею, внаслідок чого утворилась заборгованість.

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позов місцевої прокуратури, зобов’язав підприємство погасити заборгованість, звільнити земельну ділянку та повернути її в користування Головному управлінню Держгеокадастру в Чернівецькій області.


Прес-служба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 345