Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.05.2019

На Закарпатті військова прокуратура викрила прикордонника -хабародавця

    

15 травня 2019 року за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородського гарнізону слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, за матеріалами та спільно з відділом внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону УВВБ «Захід» задокументовано факт надання неправомірної вигоди старшим офіцером одного з відділів оперативно-розшукового управління Західного регіонального управління Державної прикордонної служби.

Установлено, що прикордонник за хабар у розмірі 10 тис грн намагався підкупити свого колегу військовослужбовця ВІПС «Вилок» ВПС «Дякове» Мукачівського прикордонного загону з метою отримання від останнього службової інформації про розміщення прикордонних нарядів на державному кордоні задля переміщення тютюнових виробів поза пунктом пропуску в порушення встановленого порядку вивезення-ввезення.

У дану мить тривають обшуки за місцем проживання, реєстрації та проходження служби хабародавця. Капітана затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішуються питання щодо повідомлення правопорушнику про підозру у вчиненні злочину та звернення до суду з клопотанням про обрання міри запобіжного заходу.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 303