Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.05.2019

У Житомирі судитимуть керівницю відділу держпідприємства, обвинувачену в одержанні 5 тис грн неправомірної вигоди

                     

Під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області слідчими слідчого управління Головного Управління Національної поліції в області закінчено досудове розслідування за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане із вимаганням, вчинене керівником відділу державного підприємства.

Прокуратурою області скеровано до суду для розгляду по суті затверджений обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України.

Установлено, що начальниця відділу підтвердження (оцінки) відповідності ДП «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» вимагала та отримала від підприємця неправомірну вигоду у розмірі 5 тис грн.

За таку суму чиновниця пообіцяла позитивно, та ще й за меншу вартість, вирішити питання щодо розробки технічних умов на продукцію – деревне вугілля.

Зловмисницю було викрито та затримано під час одержання неправомірної вигоди завдяки злагодженим діям прокуратури області, співробітників слідчого управління Головного управління Національної поліції в області, за оперативного супроводження відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління служби безпеки України в області.

Справу розглядатиме Богунський районний суд м. Житомира, прокуратура області здійснюватиме публічне обвинувачення.

Додатково: діяння, передбачені ч. 3 ст. 368 КК України, караються позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Житомирської області
кількість переглядів: 361