Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.05.2019

Завдяки прокуратурі Полтавської області державі повернуто 26 га землі, яку Полтавська РДА незаконно надала в оренду приватній агрофірмі

                                  

Прокуратурою Полтавської області під час опрацювання даних про надані земельні ділянки на території Полтавського району установлено, що однією із приватних агрофірм на підставі розпоряджень Полтавської райдержадміністрації та укладеного у подальшому договору отримано в оренду земельну ділянку загальною площею 26 га вартістю майже 800 тис грн.

Вказані дії відбулись із порушенням вимог земельного законодавства, зокрема без проведення аукціону та на позаконкурентних засадах, на умовах земельного сервітуту.

З метою усунення встановленого порушення інтересів держави прокуратура звернулась з позовом до господарського суду із вимогою про визнання недійсним укладеного між приватною агрофірмою та Полтавською РДА договору земельного сервітуту та повернення земельної ділянки.

У вівторок, 14 травня, позовні вимоги прокуратури задоволено, судом визнано недійсним договір земельного сервітуту та зобов’язано приватну агрофірму повернути державі земельну ділянку площею 26 га та вартістю майже 800 тис грн.

Прес-служба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 460