Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.04.2019

Військовою прокуратурою Маріупольського гарнізону спільно з іншими правоохоронцями припинено налагоджену контрабанду підакцизних товарів з тимчасово окупованої території

       

За процесуального керівництва військової прокуратури Маріупольського гарнізону слідчими ГУНП в Донецькій області, спільно з оперативними співробітниками ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, припинено контрабанду підакцизних товарів-тютюнових виробів з тимчасово окупованої території.

Так, за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 199 та ч. 3 ст. 368 КК України, викрито та задокументовано злочинну схему протиправного переміщення через позиції військовослужбовців у районі населеного пункту Гранітне Волноваського району Донецької області з тимчасово окупованої території Донецької області на територію України підакцизних товарів - тютюнових виробів.

Під час контролю за вчиненням злочину встановлений противоправний механізм переправлення через р. Кальміус до с. Гранітне контрафактної продукції в кількості понад 100 ящиків орієнтованою вартістю понад 1 млн грн.

Також 12.04.2019 задокументовано факт відправки підакцизних товарів -тютюнових виробів (24 ящика цигарок) з м. Волноваха до м. Львів з метою подальшого збуту, в т.ч. до країн ЄС через службу доставки.

На даний час тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх причетних осіб, у тому числі і зі складу військовослужбовців Збройних Сил України. За наслідками проведення слідчих (розшукових) дій буде вирішено питання щодо повідомлення про підозру та направлення до суду відповідних клопотань про застосування запобіжного заходу.Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ

Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 1065