Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.02.2019

У районі проведення операції об’єднаних сил попереджено спробу збуту вогнепальної зброї

     

Прокурорами військових прокуратур Донецького та Маріупольського гарнізонів за оперативного супроводу співробітників Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях спільно зі слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні викрито і припинено незаконну діяльність, пов’язану із викраденням і збутом вогнепальної зброї, двох військовослужбовців однієї з військових частин, залученої до проведення операції об’єднаних сил.

Задокументовано факт збуту цими військовослужбовцями снайперської гвинтівки, яка була раніше викрадена з військової частини.

07.02.2019 під час чергового збуту 7,62 мм автомата АКМС та 5,45 мм кулемета РПК злочинну діяльність вказаних військовослужбовців припинено.

Під час затримання зазначена зброя та отримані від її продажу грошові кошти вилучені.

У ході обшуку за місцем мешкання одного з фігурантів виявлено та вилучено ще чотири одиниці викраденої автоматичної стрілецької зброї.

Наразі проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії, вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 627