Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.01.2019

Правоохоронцями Хмельниччини викрито на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди посадовця об’єднаної територіальної громади

         

Сьогодні, 11 січня 2019 року, за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України слідчими слідчого управління Національної поліції в області задокументовано факт вимагання та отримання неправомірної вигоди посадовцем однієї з об’єднаних територіальних громад області.

У ході розслідування встановлено, що вказаний службовець вимагав у підприємця неправомірну вигоду в сумі 6 тис грн.

За ці кошти він нібито мав сприяти останньому у здійсненні підприємницької діяльності і безперешкодної торгівлі в торгових об’єктах міської ради об’єднаної територіальної громади.

Першу частину неправомірної вигоди в сумі 3 тис грн посадовець отримав у своєму службовому кабінеті ще у грудні 2018 року, а решту грошей – сьогодні уранці.

Під час передачі обумовленої суми неправомірної вигоди вказаного громадянина викрито, а кошти вилучено.

На даний час в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.369-2 КК України (зловживання впливом), що здійснюється СУ Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 661