Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.01.2019

У Рівному викрито та припинено діяльність підпільного грального закладу

                                   

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури слідчі Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області та працівники Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України 09.01.2019 викрили та припинили діяльність підпільного грального залу у м. Рівне по вул. Небесної Сотні.

Заклад був замаскований під виглядом Інтернет-кафе та здійснював неправомірну діяльність із надання доступу до азартних ігор з можливістю отримання виграшів всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці вилучили 22 системні блоки, стільки ж моніторів, інші комплектуючі, мобільний телефон, телевізор та сейф.

Зазначені слідчі дії проведено у межах досудового розслідування в кримінальному провадженні, що розслідується слідчими слідчого відділу Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області за ч. 1 ст. 203-2 КК України за фактом незаконного зайняття гральним бізнесом.

За процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури проводяться необхідні слідчі дії, а також вживаються заходи для встановлення організаторів та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.


Прес-служба прокуратури Рівненської області

кількість переглядів: 327