Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.12.2018

За втручання Хмельницької місцевої прокуратури замовники будівництва сплатять майже 500 тис грн пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури обласного центру

               

Рішеннями Хмельницького міськрайонного суду задоволено позови Хмельницької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Хмельницької міської ради про стягнення із двох місцевих мешканців близько 500 тис грн збитків, завданих невиконанням зобов’язання щодо сплати пайової участі у створенні та розвитку інфраструктури обласного центру.

Встановлено, що у 2015 році власником складського приміщення у м. Хмельницькому здійснено його добудову, в результаті чого задекларовано 386 кв м введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.

Власником іншої нерухомості здійснено реконструкцію та задекларовано майже 500 кв м введеного в експлуатацію житлового будинку.

У зв’язку із тим, що замовники будівництва вимоги законодавства та пропозиції міської ради щодо укладення договорів про участь у створенні та розвитку інфраструктури м. Хмельницького проігнорували, прокуратурою вжито заходів до стягнення цих коштів у судовому порядку.

Відтак, за реагування прокуратури замовників будівництва зобов’язано сплатити на користь Хмельницької міської ради близько півмільйона гривень.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 534