Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.11.2018

Військова прокуратура затримала особу, яка намагалася підкупити офіцера СБУ

     

08.11.2018 військовою прокуратурою Полтавського гарнізону Центрального регіону України спільно зі слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Полтавській області та працівниками Представництва внутрішньої безпеки в Полтавській області Управління внутрішньої безпеки СБУ викрито та затримано приватного підприємця під час спроби надати неправомірну вигоду в сумі 5 тис грн оперуповноваженому 2 сектору відділу в м. Кременчуці Управління Служби безпеки України в Полтавській області.

Установлено, що вказаний підприємець пообіцяв офіцеру СБУ надавати таку суму неправомірної вигоди щомісячно. За це він сподівався отримати сприяння у своїй незаконній діяльності, пов’язаній із реалізацією паливно-мастильних матеріалів через незаконно встановлену автозаправну станцію на території району обслуговування зазначеного оперативного працівника Служби безпеки.

Офіцер повідомив про таку «пропозицію» правоохоронцям.

Далі всі дії правопорушника контролювалися правоохоронними органами і 08.11.2018, під час передачі неправомірної вигоди у сумі 5 тис грн, підприємця затримано. Предмет неправомірної вигоди вилучено.

Наразі тривають першочергові слідчі дії.

Планується повідомлення затриманому підприємцю про підозру, та звернення до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 839