Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.11.2018

Прокуратура Київської області ліквідувала незаконний канал переміщення нелегалів з Пакистану до країн Євросоюзу

      

У середу, 07 листопада, прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками ГУ БКОЗ СБУ та СУ ГУ НП в області знешкоджено злочинне угрупування у складі 3 осіб, яке займалось незаконним переправленням нелегальних мігрантів через державний кордон України.

Вказані особи, будучи громадянами України та вихідцями Ісламської Республіки Пакистан, підшукували незаконних мігрантів, яких за грошову винагороду в сумі 3 500 доларів США, незаконно переправляли через державний кордон України до країн Європейського Союзу.

Досудовим розслідуванням установлено, що нелегалів, які прибули на територію Російської Федерації під егідою Євро 2018, в подальшому перемістили по за митними пунктами в Луганській області до України та утримували в приміщеннях не придатних для проживання на території міста Києва.

Для досягнення злочинної мети, зловмисникам сприяли мешканці прикордонних районів західних областей України.

Учасників злочинного угрупування затримано на території Закарпатської, Чернівецької областей та міста Києва.

Прокуратурою області затриманим особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років.Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 334