Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.11.2018

В Ізмаїлі на спробі підкупу посадової особи Держприкордонслужби викрито громадянина Сербії

      

Військовою прокуратурою Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України 07.11.2018 спільно зі співробітниками відділу внутрішньої безпеки Ізмаїльського прикордонного загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Південь» ДПСУ та слідчими Ізмаїльського відділу поліції ГУ Нацполіції України в Одеській області на спробі підкупу посадової особи Державної прикордонної служби України викрито громадянина Сербії.

Установлено, що іноземний громадянин, перебуваючи під час перевірки документів в пункті пропуску «Ізмаїльський МТП» Ізмаїльського прикордонного загону Південного регіонального управління ДПСУ запропонував та надав інспектору прикордонної служби неправомірну вигоду в розмірі 500 євро.

Вказаними коштами іноземець планував розрахуватися за надання «послуги», а саме не повідомлення Одеській митниці ДФС про виявлені порушення митного законодавства.

Військовою прокуратурою Білгород-Дністровського гарнізону планується повідомлення вказаному громадянину про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України, і готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 246