Сайти

регіональних

прокуратур

 
25.10.2018

На Миколаївщині повідомлено про підозру трьом поліцейським за катування людини

           

24 жовтня 2018 року, за узгодженням з процесуальним керівником прокуратури Миколаївської області слідчими управління Служби безпеки України в області повідомлено про підозру двом оперуповноваженим Інгульського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Миколаївській області та поліцейському патрульної поліції в Миколаївській області, які катували жителя с. Полігон Жовтневого району, намагаючись змусити його визнати вину у скоєнні крадіжки.

Встановлено, що зловмисники, за попередньою змовою, без дозволу суду і власника житла, озброївшись заздалегідь підготовленими дерев’яними битами і металевою ключкою для гольфу, увірвались до квартири потерпілого, та, спричинивши йому численні тілесні ушкодження, протиправно із застосуванням примусу доправили до Інгульського відділу поліції, де катували всю ніч в своїх службових кабінетах.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, поліцейським повідомлено про підозру у ряді кримінальних правопорушень - порушення недоторканості житла, вчиненого за попередньою змовою службовими особами із застосуванням насильства (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 162 КК України), здійснення завідомо незаконного приводу, за попередньою змовою групою осіб, (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 371 КК України), вчинення катування, за попередньою змовою групою осіб(ч. 2 ст. 127 КК України), вчинення службового підроблення, за попередньою змовою групою осіб(ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

Наразі вирішується питання про застосування до поліцейських запобіжного заходу, який забезпечить виконання підозрюваними покладених на них законом процесуальних обов’язків.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

 

кількість переглядів: 643