Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.10.2018

Депутату міськради, який отримав неправомірну вигоду в сумі 50 тис доларів США обрано запобіжний захід

        

Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України щодо депутата Городенківської міської ради.

У четвер, 11 жовтня 2018 року, вказаній особі обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави в сумі 352 тис грн. Прокуратура категорично не погоджується з рішенням суду в частині можливості внесення застави та готує апеляцію.

Нагадаємо, що останній через посередника вимагав 50 тис доларів США, а в подальшому одержав у гривневому еквіваленті 1 млн 403 тис грн від представника одного з товариств за особисте позитивне голосування на сесії міської ради по питанню затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в місті Городенка для будівництва заводу з переробки твердих побутових відходів та вплив на депутатів цієї ж ради, з метою схиляння їх до прийняття такого рішення.


Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області
кількість переглядів: 652