Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.10.2018

За сприяння прокуратури поновлено право держави на будівлю вартістю 117 млн гривень

      

За позовом прокуратури міста Києва поновлено порушене право держави на групу приміщень нежитлового будинку площею понад 4 тис м кв та вартістю майже 117 млн грн, що розташовані на вул. Івана Гонти у Києві.

Як вже повідомлялось, вказані приміщення належали до державної власності та не підлягали приватизації. Тривалий час цим майном користувалось Державне підприємство спеціалізованих ремонтно-будівельних та монтажно-налагоджувальних робіт «Київкомунекологія».

роте, у 2017 році, незважаючи на встановлену заборону на відчуження цього об’єкту, право власності на вищевказані приміщення було зареєстровано за приватним підприємством «Дартс» на підставі договору купівлі-продажу від 10.11.2003.

Водночас прокуратурою м. Києва встановлено, що Фонд державного майна України згоду на відчуження вказаних приміщень не надавав, аукціон з продажу цього майна не проводився, а договір купівлі-продажу від 10.11.2003 взагалі не укладався.

09.10.2018 рішенням Господарського суду позовні вимоги прокуратури задоволено в повному обсязі – суд визнав недійсним договір купівлі-продажу вказаного нерухомого майна від 10.11.2003 та скасував державну реєстрацію права власності на спірне майно за приватним підприємством, тим самим повернувши його у власність держави.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 655