Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.10.2018

За втручання органів прокуратури Луганщини визнано недійсним договір купівлі-продажу спецтехніки за бюджетні кошти у розмірі майже 2,2 млн грн

                          

Органами прокуратури Луганської області проводиться системна робота щодо захисту інтересів держави заходами представницького характеру.

Встановлено, що управлінням житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ради проведено відкриті торги із закупівлі автомобіля спеціального призначення, за результатами яких з суб’єктом господарювання укладено договір купівлі-продажу на суму майже 2,2 млн грн.

Водночас при вивченні законності проведення процедури публічної закупівлі органами прокуратури області встановлено грубі порушення тендерним комітетом діючого законодавства при визначенні переможця торгів, а також надання останнім недостовірної інформації.

Захищаючи інтереси держави, Сєвєродонецька місцева прокуратура звернулась до суду із позовом про визнання недійсними результатів відкритих торгів та укладеного договору купівлі-продажу.

Рішенням господарського суду Луганської області позов прокурора задоволено повністю.

Однак, постановою Донецького апеляційного господарського суду рішення суду першої інстанції скасовано.

Втім, завдяки послідовній та принциповій позиції органів прокуратури, Верховним Судом поставлено крапку в тривалому судовому спорі. Так, суд погодився з позицією прокурора та прийняв рішення про задоволення позову.

Органи прокуратури області й надалі реагуватимуть на порушення інтересів держави у бюджетній сфері.


Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 389