Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.10.2018

На Рівненщині до 7,6 років позбавлення волі засуджено особу, яка вчинила державну зраду та намагалася підірвати стратегічний об’єкт

                                       

Костопільський районний суд погодився з доводами прокуратури Рівненської області та засудив до 7 років і 6 місяців позбавлення волі жителя міста Вараш за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада) та ст. 113 КК України (диверсія).

Прокурором-обвинувачем доведено, що чоловік умисно, з корисливих мотивів, вчинив злочинні діяння на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, державній та інформаційній безпеці України шляхом збирання та передачі представникам спецслужб іноземної країни-агресора деталізованої інформації про особливості захисту діяльності одного із стратегічно важливих об’єктів області.

Також у травні 2018 року зловмисник намагався вчинити диверсію шляхом підриву об’єкта народногосподарського значення, однак співробітниками органів безпеки вдалося запобігти вибуху, а закладений біля підніжжя електроопори вибуховий пристрій – вилучити.

Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.

Врахувавши принципову позицію прокуратури, а також той факт, що обвинувачений вже раніше притягувався до кримінальної відповідальності, суд визнав останнього винним у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки України та призначив покарання.

До набрання вироком законної сили засуджений перебуватиме під вартою.


Прес-служба прокуратури Рівненської області

кількість переглядів: 525