Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.10.2018

Прокуратурою Київської області знешкоджено злочинне угрупування у складі 4 осіб, які привласнили бюджетні кошти на суму понад 1 млн гривень

        

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції України в Київській області викрито та знешкоджено злочинне угрупування у складі 4 осіб, які привласнили бюджетні кошти на суму понад 1 млн грн.

Так, установлено, що службові особи товариства з обмеженою відповідальністю спільно з депутатом однієї із селищних рад, зловживаючи службовим становищем, під час виконання поточних та капітальних ремонтних робіт доріг на території Київської області, шляхом внесення недостовірних відомостей до офіційних документів щодо обсягів та вартості фактично виконаних будівельних робіт, визначених проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією, заволоділи бюджетними коштами на суму понад 1 млн грн.

Правоохоронними органами проведено низку санкціонованих обшуків за місцем проживання депутата та офісних приміщень службових осіб товариства.

У вівторок, 9 жовтня 2018 року, за процесуального керівництва прокуратури Київської області усім учасникам організованої групи, у тому числі і депутату, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 та ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України.

На даний час вирішується питання щодо обрання вказаним особам запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 400