Сайти

регіональних

прокуратур

 
02.10.2018

На Хмельниччині за позовом прокуратури підприємство зобов’язано сплатити до бюджету 500 тис грн збитків, завданих використанням землі без правовстановлюючих документів

              

Рішенням господарського суду Хмельницької області, залишеним в силі постановою суду апеляційної інстанції, задоволено позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури про стягнення із недобросовісного землекористувача на користь міської ради 532 тис грн збитків.

Встановлено, що ще у 2012 році одне із підприємств стало власником будівель і споруд частини виробничого комплексу у м. Кам’янці-Подільському.

Рішенням міської ради власнику нерухомості затверджено технічну документацію із землеустрою та на землекористувача покладено обов’язок упродовж місяця укласти договір оренди ділянки.

Однак, всупереч вимогам законодавства та рішенню органу місцевого самоврядування, з того часу правовстановлюючі документи, що посвідчують право користування землею площею більше 18 тис кв м, так і не оформлені.

У зв’язку із цим, ділянка використовувалась безоплатно, а бюджет територіальної громади недотримував значні кошти.

Тому відповідною комісією обраховано збитки, завдані використанням землі, які суб’єкт господарювання добровільно відшкодувати відмовився.

Вказане стало підставою для захисту прокурором інтересів держави у суді.

Відтак, за реагування прокуратури недобросовісний землекористувач сплатить до бюджету м. Кам’янця-Подільського півмільйона гривень.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 420