Сайти

регіональних

прокуратур

 
27.09.2018

На Закарпатті прокуратура затримала керівника одного із структурних підрозділів управління ДСНС в області при отриманні 750 дол США неправомірної вигоди

      

 

Слідчим управлінням прокуратури Закарпатської області та оперативними працівниками відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Закарпатській області викрито керівника одного з структурних підрозділів управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області при отриманні 750 дол США неправомірної вигоди.

Встановлено, що вказані кошти службовець вимагав та отримав від місцевого мешканця за його працевлаштування до одного з підрозділів цивільного захисту у місті Ужгороді.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України. Триває проведення першочергових слідчих дій з документування його протиправної діяльності.

Першочергова кваліфікація у даному кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою.

Довідково: за вчинення даного злочину, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 446