Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.09.2018

Депутата Миргородської райради, який не вніс в декларацію подарунок у вигляді квартири, визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення

     

Установлено, що депутат Миргородської районної ради, у порушення вимог ч. 2 ст. 23 Закону України «Про запобігання корупції» щодо обмежень в одержанні від неблизьких осіб подарунків, вартість яких перевищує прожитковий мінімум, не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані після отримання ним подарунку у вигляді квартири, вартість якої становить 187 тис грн.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколів про адміністративне правопорушення, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-5 і ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Завдяки прокуратурі депутата визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу з конфіскацією одержаного подарунку.

Апеляційним судом підтримано позицію прокуратури, апеляційна скарга депутата залишена без змін.

Відповідно до постанови суду незаконний подарунок (квартира) буде конфіскована в дохід держави.Прес-служба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 577