Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.09.2018

Під час обшуків у фігуранта корупційної схеми з Одеської митниці правоохоронці виявили вартісну колекцію картин та монет

         

Під час обшуків у керівника управління Одеської митниці правоохоронці виявили цілу колекцію картин та монет, а також кошти. Так, у квартирі посадовця та на горищі над нею вилучили близько 1 тис монет різних номіналів та металів, що датуються ХVII-XX століттями, майже 70 картин, ікони, а також 63 тис дол США та 50 тис грн.

Наразі у рамках розслідування за ст. 366-1 КК України за фактом декларування недостовірної інформації перевіряються дані щодо можливого ухилення від подання відомостей про придбання вказаних цінностей.

Нагадаємо, 18 вересня слідчі прокуратури спільно зі співробітниками Головного управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби та Управління Служби безпеки в Одеській області та під час одержання хабара викрили посадовців митниці.

Керівник одного з управлінь Одеської митниці разом із підлеглим головним державним інспектором вимагали та отримали від представника приватного підприємства 3 тис дол США неправомірної вигоди.

За ці неправомірні кошти митники обіцяли вирішити питання про відкриття та експлуатацію митного складу тимчасового зберігання площею понад 350 м кв, що розташований в одному з районів Одещини.

Посадовці затримані під час вчинення злочину.

Прес-служба прокуратури Одеської області
кількість переглядів: 583