Сайти

регіональних

прокуратур

 
19.09.2018

Прокуратурою Київської області затримано директора товариства, який надав державному виконавцю неправомірну вигоду в розмірі 250 дол США

           

У вівторок, 18 серпня, Києво-Святошинською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Київській області та слідчого відділу Києво-Святошинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області затримано директора товариства, який надав державному виконавцю Києво-Святошинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області неправомірну вигоду у розмірі 250 дол США.

Вказані кошти директор товариства надав за невиконання дій у виконачому провадженні щодо примусового виконання судового рішення, яким вирішено витребувати з незаконного володіння товариства земельні ділянки лісогосподарського призначення площею майже 7 га, що знаходяться на території однієї із сільських рад Києво-Святошинського району.

У подальшому, після надання неправомірної вигоди чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманій особі про підозру.

Досудове розслідування за ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України триває.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.


Прес-служба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 305