Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2018

На Одещині апеляційний суд підтвердив законність довічного ув’язнення для вбивці міліціонера

             

Апеляційний суд за підтримки органів прокуратури Одещини, залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким чоловіка визнано винним в умисному вбивстві.

Судом присяжних мешканця с. Красносілки засуджено до довічного позбавлення волі за вбивство співробітника міліції під час виконання ним службових обов’язків (ст. 348 КК України).

У серпні 2015 року дільничний інспектор прийшов до будинку поспілкуватися з жінкою, яка звернулася із заявою про погрози розправи та сімейне насилля.

На порозі будинку його зустрів нетверезий господар. Доки дільничний опитував дружину, чоловік раптово схопив ніж та наніс смертельний удар міліціонерові у шию.

Слід зазначити, що на початку судового розгляду вбивця заявив про бажання розглядати його справу судом присяжних, та це жодним чином не вплинуло на пом’якшення вироку. Оскільки прокурором його провину у жорсткому вбивстві правоохоронця при виконанні обов’язків доведено у повному обсязі.

Законність рішення суду присяжних про довічне ув’язнення підтверджена апеляційним судом, а вимоги сторони захисту залишено без задоволення.

Прес-служба прокуратури Одеської області
кількість переглядів: 784