Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2018

На Рівненщині повідомлено про підозру начальнику районного управління Держпродспоживслужби у вчиненні корупційного злочину

     

Прокуратурою Рівненської області у скоординованій співпраці з працівниками Головного управління Національної поліції в Рівненській області та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України задокументовано злочинну корупційну діяльність начальника одного з районних управлінь Держпродспоживслужби.

Керівника органу державного контролю викрито 12.09.2018 безпосередньо під час одержання від приватного підприємця коштів у сумі 500 дол США. За таку винагороду посадовець пообіцяв не втручатися та не перешкоджати веденню господарської діяльності.

Посадовцю Держпродспоживслужби 13.09.2018 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачене ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднаної із вимаганням).

У кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного управління Національної поліції в Рівненській області за процесуального керівництва прокуратури Рівненської області.


Прес-служба прокуратури Рівненської області
кількість переглядів: 706