Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2018

Прокуратура Полтавської області повідомила про підозру керівнику товариства у розтраті майна на суму майже 4 млн гривень

       

У четвер, 13 вересня 2018 року, прокуратура Полтавської області за оперативного супроводження УСБУ в області повідомили про підозру керівнику акціонерного товариства, понад 99% акцій якого належить державі в особі Фонду державного майна України, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата майна, що перебувало у віданні, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що протягом грудня 2017 року керівник акціонерного товариства безпідставно розбила предмети закупівлі на частини, а потім одноосібно уклала з товариством два договори підряду про виконання робіт з улаштування дорожнього покриття частини території та облаштування приміщень акціонерного товариства.

У подальшому, службовець забезпечила перерахування коштів на рахунки товариства у сумі майже 4 млн гривень за роботи, які на даний час не виконані.

Окрім цього, з метою приховання злочинної діяльності, керівник акціонерного товариства, порушуючи чинне законодавство, не оприлюднила звіт про укладені договори в системі електронних закупівель.

Таким чином, підозрювана здійснила розтрату державних коштів на майже 4 млн гривень.

На даний час тривають слідчі дії, підготовлено клопотання слідчому судді про обрання підозрюваній запобіжного заходу.


Прес-служба прокуратури Полтавської області
кількість переглядів: 254