Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.09.2018

На Дніпропетровщині заступника голови селищної ради викрито на хабарі

     

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено належне процесуальне керівництво досудовим розслідуванням слідчими слідчого управління ГУНП у Дніпропетровській області в ході якого, завдяки оперативному супроводженню співробітниками управління захисту економіки викрито заступника голови однієї з селищних рад Дніпровського району під час одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Встановлено, що між товариством з обмеженою відповідальністю та вказаною селищною радою укладено договір підряду на виконання реконструкції парку. У липні 2018 року роботи були виконані у повному обсязі, у зв’язку з чим селищна рада повинна була виплатити залишок грошових коштів згідно умов договору у сумі понад 72 тис грн.

Використовуючи службове становище з корисливих мотивів, заступник голови селищної ради вимагав від громадянина неправомірну вигоду у розмірі 15 тис грн за сприяння та прискорення питання щодо виплати залишку коштів.

10 вересня 2018 року під час одержання неправомірної вигоди зловмисника було викрито правоохоронними органами.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

 

кількість переглядів: 395