Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.09.2018

Військова прокуратура затримала у Києві злочинну озброєну групу наркоділків в погонах (ФОТО)

     

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області та оперативними працівниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ безпосередньо після збуту психотропної речовини «амфетамін» у кількості 50 гр затримано злочинну групу у складі двох військовослужбовців однієї з військових частин Збройних Сил України та цивільної особи.

Наркоділки в погонах закуповували наркотики в Києві, після чого поширювали їх серед військовослужбовців строкової та контрактної служби в навчальному центрі ЗСУ на Чернігівщині.

Операцію сплановано та проведено за сприяння військового командування з метою викриття поширювачів наркотичних засобів.

Також проведеними негласними слідчими (розшуковими) діями, військовою прокуратурою задокументовано факт продажу вищевказаними правопорушниками у період серпня – вересня 2018 року психотропної речовини «амфетамін» у кількості 100 гр.

Під час проведення обшуку місць проживання, а також транспортних засобів затриманих осіб, вилучено 97 патронів до автоматичної вогнепальної зброї, 15 одиниць вибухових пакетів, 11 димових шашок, 3 поліетиленові пакети з речовиною зовні схожою на наркотичний засіб «канабіс», а також психотропну речовину «амфетамін» у кількості 200 гр.

На даний час двом учасникам злочинного угруповання готуються повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, а третьому їх спільнику - у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 263 та ч. 3 ст. 307 КК України. Також готується клопотання до суду про обрання відносно всіх підозрюваних запобіжного заходу у виді взяття під варту.

 

 

 

 

 

 

 

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 554