Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.08.2018

Військовою прокуратурою Центрального регіону затримано посадовця Держлісагентства України на хабарі у 10 тис грн

       

За процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України затримано спеціаліста відділу технічної політики та охорони праці Київського обласного та по місту Києву Управління лісового та мисливського господарства Держлісагенства України. Вказана службова особа затримана безпосередньо під час отримання 10 тис грн неправомірної вигоди від громадянина України, що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Затримання проводилось слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Установлено, що вказаний працівник Держлісагентства впродовж серпня 2018 року вимагав від представника одного з приватних підприємств неправомірну вигоду в розмірі 10 тис грн за сприяння в погодженні документів щодо надання в оренду нерухомого майна (а саме - комплексу) яке належить даному господарству.

Одержана затриманим сума неправомірної вигоди вилучена у повному обсязі.

На даний час затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом), клопотання до суду про обрання відносно нього запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.


 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

кількість переглядів: 475