Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.08.2018

Військовою прокуратурою на хабарі затримано слідчого поліції

        

За процесуального керівництва військової прокуратури Криворізького гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками УСБУ в Дніпропетровській області та Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України в Дніпропетровській області на одержанні неправомірної вигоди викрито слідчого слідчого відділу Жовтоводського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Установлено, що молодший лейтенант поліції за не притягнення громадянки та її чоловіка до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження) вимагав неправомірну вигоду в сумі 8 тис гривень.

15.08.2018 під час передачі частини обумовленої суми неправомірної вигоди слідчого затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, проводяться обшуки за місцем проживання та роботи затриманого, готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та клопотання до суду про обрання запобіжного заходу в виді тримання під вартою.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 975